Memorial Cenka Kaimera

Organizátor : Sokol Podhradni Lhota
Reditel turnaje : Jiri Uhlir
Hlavní nebo pomocný rozhodcí : Petr Votava
Rating-Ø : 1971
Datum : 22.04.2006

Konecné poradí

Por. St.c.    Jméno             Rtg FED Klub               Body BHm. 
   1     2 FM Zpevak Pavel     2358 CZE Stare Mesto         13  112˝ 
   2     3    Urbanec Ladislav 2314 CZE Bydo Zakrany       12˝  111˝ 
   3     1 IM Sosna Jan        2422 CZE SK Zlin             12  114  
   4    13    Stanek Stanislav 2027 CZE Podhradni Lhota    10˝  113˝ 
   5     9    Masak Pavel      2118 CZE Sokol Rudice       10˝  113  
   6     6    Snorek Milan     2142 CZE Strmilov            9   113  
   7    12    Dubina Pavel     2050 CZE Slavicin            8˝  100˝ 
   8     8    Silhavik Antonin 2119 CZE Uh. Ostroh          8   114˝ 
   9     4    Karhanek Pavel   2245 CZE Ritmus Ostrava      8   113  
  10     7    Kaminsky Rudolf  2133 CZE Ritmus Ostrava      8   112˝ 
  11    18    Rafaja Marek     1968 CZE Holesov             8   111  
  12    24    Zdrahal Vaclav   1832 CZE Sokol Přemyslovice  8   102˝ 
  13    20    Baca Vaclav      1890 CZE SK Zlin             8   87˝  
  14     5    Lys Josef        2210 CZE Sokol Dobra         7˝  116  
  15    15    Krek Pavel       1982 CZE Slavicin            7˝  98˝  
  16    16    Stec Frantisek   1974 CZE Prerov              7˝   95  
  17    11    Sudrich Radek    2098 CZE Holesov             7˝   93  
  18    21    Rehak Lukas      1862 CZE Slavicin            7˝  87˝  
  19    10    Navratilik Pavel 2115 CZE Holesov             7˝   79  
  20    23    Uhmann Jan       1838 CZE UNI Brno            7   110˝ 
  21    19    Vymetal Milan    1947 CZE Holesov             7   87˝  
  22    22    Uhlir Jiri       1840 CZE Podhradni Lhota     7   81˝  
  23    14    Benes Miroslav   1990 CZE Vlcnov              6˝   86  
  24    27    Konarik Vladimir 1669 CZE Podhradni Lhota     6    80  
  25    25    Kucera Frantisek 1819 CZE Prerov              6    80  
  26    28    Hapka Tomas      1657 CZE Podhradni Lhota     5    82  
  27    26    Bednar Petr      1735 CZE Adamov              3˝  81˝  
  28    17    Mizak Jan        1969 CZE Lipovec             3    83  
  29    30    Slovak Stanislav    0     Roznov              3    81  
  30    29    Valenta Josef    1613 CZE Podhradni Lhota     2    82  

Tato stránka byla vytvorena programem Swiss-Manager